Media, które o nas mówiły:


   
ROK 2003

W czterdziestym numerze pisma "Co słychać" napisano o naszych poszukiwaniach.
   


   

22 stycznia 2006

W 4 numerze pisma "Co słychać" pisano o naszej akcji, która miała sprawić, że bezimienna przez lata szkoła podstawowa w Mistowie miała otrzymać imię Księdza Aleksandra Wóycickiego (który się w Mistowie urodził). Akcją zmotywowaliśmy kadrę nauczycielską i rodziców do zajęcia się sprawą nadania imienia szkole. W referendum wygrała jednak kandydatura Jana Pawła II. Patron lokalny przegrał z globalnym, a szkoła w Mistowie dołączyła do tysięcy jej podobnych

   


   

5 września 2014

W tygodniku Prestiż, wydawanym na wschodnim Mazowszu, ukazał się artykuł o naszym poszukiwaniu  przodków. 

   


   

11 i 18 stycznia 2015

W Polskim Radiu "Radio dla Ciebie" ukazały się dwie części audycji w ramach cyklu "Rody i Rodziny Mazowsza", w której autor opowiadał o poszukiwaniach genealogicznych i historii naszej rodziny. Rozmowę przeprowadził red. Piotr Szymon Łoś. Posłuchasz jej klikając obok.

Część I

Część II

   

   
12/19 sierpnia 2018

W numerze 32/33 tygodnika "Co słychać" zapowiedziano krótko uroczystość odsłonięcia w Mistowie tablicy poświęconej księdzu profesorowi Aleksandrowi Wóycickiemu.

   

   
30 września 2018

W numerze 39 tygodnika "Co słychać" relacjonowano uroczystość jaka odbyła się 22 września 2018 w Mistowie, czyli odsłonięcie i poświęcenie tablicy księdza profesora Aleksandra Wóycickiego.