Podziękowania

(Osoby, którym chciałem podziękować, wymieniam tu alfabetycznie)

 

1. Pan Andrzej Brzóska
(Za odnalezienie dziadków mojej praprababki, Aleksandry Kowalewskiej w księgach metrykalnych parafii Zambrów i przesłane zdjecia metryk. Również za "odzyskanie" dla rodziny Pani Anny Pieńkowskiej - Płotczyk przez ustalenie jej przodków i połączenie ich z moimi przodkami )

2. Pan Łukasz Dawid

( Za pomoc w tłumaczeniu starych dokumentów z łaciny i w żmudnym przepisywaniu ich na strone www)

3. Pan Marek Nienałtowski
www.nienaltowski.net
(Za pomoc w komputerowym doprowadzeniu kilku zdjeć do stanu świetności i wymianę informacji o osobach szukających przodków w ziemi nurskiej i ziemiach sąsiednich. Także za wyjaśnienie wielu zagadnień na forum szlachty polskiej.)

4. Pan Andrzej Nowik

( Za naprowadzenie na dokumenty w parafii mińskiej które pozwoliły mi na cofnięcie się o kilka kolejnych pokoleń w linii rodziny Parol z Mistowa)

5. Pan Stanisław Pieniążek

( Za połączenie przodków Pani Hanny Śleszyńskiej z moimi przy okazji badań jakie Pan Stanisław wykonywał dla programu TVP1 "Sekrety Rodzinne")

6. Pan Adam Widomski
www.motonet.com.pl
(Dzieki Panu Adamowi strona ta mogła powstać w swej pierwotnej wersji. Podpowiedzi dotyczących rozwiązań technicznych jakich Pan Adam mi udzielał oraz pomocy w skanowaniu pierwszych dokumentów nie da się przecenić)